Kontakt Söderhamn Eriksson A/S
Finn Martinsen
Daglig leder / salg
finn.martinsen@se-saws.no
Mobil: 91 64 01 40
Telefon: 62 82 15 55
Knut Arne Grundt
Salg service/reservedeler
knut-arne.grundt@se-saws.no
Mobil: 90 52 38 74
Telefon: 90 52 38 74
Jøran Martinsen
Service/salg elektro
joran.martinsen@se-saws.no
Mobil: 90 76 69 89
Telefon: 90 76 69 89
Gunnar Marius Noer
Serviceingeniør elektro
gunnar.noer@se-saws.no
Mobil: 90 29 63 10
Telefon: 90 29 63 10

Kontakter Sverige

Försäljning maskiner & anläggningar

Christian Winlöf
Sälj- och marknadschef
christian.winlof@se-saws.com
Mobil: 070-234 84 26
Tel: 0270-746 72
Jan-Eric Dahlberg
Försäljningschef Mariannelund
jan-eric.dahlberg@se-saws.com
Mobil: 070-555 54 21
Tel: 0496-218 28
Christer Carlson
Försäljningschef Söderhamn
christer.carlson@se-saws.com
Mobil: 070-266 74 45
Tel: 0270-746 76
Lars Lindvall
Försäljningschef Ryssland, Baltikum, Asien & Oceanien
lars.lindvall@se-saws.com
Mobil: 070-543 04 84
Tel: 0270-746 78
Thomas Persson
Försäljningschef Export
thomas.persson@se-saws.com
Mobil: 070-570 05 32
Tel: 0270-746 84
Eric Blomstrand
Försäljningschef
eric.blomstrand@se-saws.com
Mobil: 070-550 58 00
 

Service & reservdelar

Bert-Ove Sundin
Eftermarknadschef
bert-ove.sundin@se-saws.com
Mobil: 070-39 843 06
Tel: 0270-747 09
Peter Edström
Försäljningschef fältförsäljning
peter.edstrom@se-saws.com
Mobil: 070-569 89 76
Tel: 0270-747 07
Anders Frykman
Fältsäljare södra Sverige
anders.frykman@se-saws.com
Mobil: 070-213 73 77
Tel: 0496-218 19
Stefan Eriksson
Fältsäljare norra Sverige
stefan.eriksson@se-saws.com
Mobil: 070-534 38 34
Tel: 0270-747 15
Jonas Brolin
Reservdelschef 
jonas.brolin@se-saws.com
Mobil: 070-208 05 20
Tel: 0270-746 671
   
Håkan Westlund
Exportsäljare reservdelar & service
hakan.westlund@se-saws.com
Mobil: 070-378 70 11
Tel: 0270-747 14
Leif Hammarström
Reservdelssäljare
leif.hammarstrom@se-saws.com
Mobil: 070-208 62 28
Tel: 0270-747 23
Jonas Bogren
Reservdelsförsäljning Sverige/export
jonas.bogren@se-saws.com
Mobil: 070-980 87 13
Tel: 0270-747 13
   
Torbjörn Tuveheim
Servicechef elektronik
torbjorn.tuveheim@se-saws.com
Mobil: 070-511 28 56
Tel: 021-80 21 02
   

Mekanisk service

Göran Karlsson
Servicechef
goran.karlsson@se-saws.com
Mobil: 070-315 94 44
Tel: 0270-747 02
   

Teknik

Stefan Jonsson
Teknisk chef
stefan.jonsson@se-saws.com
Mobil: 070-676 23 99
Tel: 0270-746 46
   
Anders Dahlberg
Konstruktionschef Mariannelund
anders.dahlberg@se-saws.com
Mobil: 070-668 18 06
Tel: 0496-218 06
Jonas Ljung
Konstruktionschef Söderhamn
jonas.ljung@se-saws.com
Mobil: 070-622 97 65
Tel: 0270-746 55

Projektledning

Ulf Bergkvist
Projektchef
ulf.bergkvist@se-saws.com
Mobil: 070-664 64 43
Tel: 0270-74 682
   

Kvalitet

Henrik Åhlenius
Supportchef
henrik.ahlenius@se-saws.com
Mobil: 070-396 34 29
Tel: 0270-746 14
   

Produktion

Håkan Nordlund
Produktionschef / Platsansvarig Söderhamn
hakan.nordlund@se-saws.com
Mobil: 070-697 46 85
Tel: 0270-746 85
Daniel Sandh
Verkstadschef / Platsansvarig Mariannelund
daniel.sandh@se-saws.com
Mobil: 070-521 56 24
Tel: 0496-218 14

Ledning & ekonomi

Johan Johansson
Vd
johan.johansson@se-saws.com
Mobil: 070-239 79 00
Tel: 0270-747 90
Per Stenegren
Ekonomichef
per.stenegren@se-saws.com
Mobil: 070-648 18 30
Tel: 0270-746 03